نقشه سايت |   ورود/عضويت |   English  
Skip Navigation Links
كاربر میهمان خوش آمدید.

پشتیبانی در فاراتل :


رمز و راز پیشرو بودن و 40 سال ماندگاری فاراتل را می توان در یک کلمه خلاصه نمود : کیفیت

منظور از کیفیت، فقط تعریف رایج خوب بودن محصولات تولیدی نیست، بلکه منظور از آن مجموعه همه فعالیت های خانواده بزرگ فاراتل در کسب رضایت و ایجاد ارزش در ذهن مخاطبان و مشتریان است. در حقیقت فاراتل همواره مشتریان خود را به دید شرکای اصلی خود می بیند، بنابراین هرآنچه که در مجموعه فاراتل جهت کسب رضایت مشتریان انجام گردد، در نهایت سبب رضایت خود خواهد گردید. این همان رمز ماندگاری و محبوبیت 40 ساله فاراتل است.

اما مجموعه تمام این امور در طول این 40 سال برای این شریک ارزشمند فاراتل در دو حوزه  مختلف الف ) محصول و  ب ) خدمات و پشتیبانی بوده است.

رضایت در حوزه محصولات همواره با ارائه محصولات با کیفیت، متنوع و باآخرین تکنولوژی روز دنیا محقق گردیده است، اما رضایت در حوزه خدمات و پشتیبانی، با سرمایه گذاری جهت طراحی یک سیستم سریع، امین و گسترده که همواره قبل، حین و پس از خرید در کنار مصرف کننده باشد، صورت پذیرفته است.

از آنجایی که محصولات فاراتل، کالاها و یا محصولاتی محسوب می گردند که  صحت عملکرد آنها می تواند در صحت عملکرد تجهیزات متصل به آنها موثر باشد، برای انتخاب و خرید آنها مشاوره، کسب اطلاعات و حتی آموزش لازم به نظر می رسد. همچنین  جهت اطمینان به صحت عملکرد آنها توجه به پشتیبانی و نگهداری الزامی است. این موضوع چهارچوب های شکل گیری سیستم خدمات و پشتیبانی فاراتل را در سراسر کشور ترسیم نموده است و با تکیه بر همین ساختار، مفهوم گارانتی و اطمینان را به بهترین نحو تجلی بخشیده است.

در همین راستا فاراتل توانسته است در طول این سالیان، رضایت مشتریان خود را تحت یک چرخه ترسیم نماید و آن را چرخه رضایت نامیده است که منظور از آن تامین رضایت در نحوه پاسخگویی به مشتریان از زمان احساس نیاز به خرید محصول تا زمان دریافت پشتیبانی و یا خدمات پس از فروش می باشد.

 
بازدید کننده گرامی جهت افزایش سرعت در ارائه خدمات پشتیبانی به موارد زیر توجه نمایید .

1- جهت درخواست پشتیبانی و ارائه مشاوره اینجا را کلیک کنید

2- جهت دریافت آدرس تعمیرگاه شرکت اینجا را کلیک کنید

3- جهت ثبت شکایت اینجا را کلیک کنید

 


پشتیبانی و خدمات پس از خرید :


متولی ارائه و تامین این نوع پشتیبانی، سازمان مهندسی خدمات پس از فروش فاراتل است. این سازمان با کمک از ساختار بسیار قوی خود علاوه بر ستاد مرکزی  و تعمیرگاه مرکزی خود، در شبکه سراسری عرضه خدمات و پشتیبانی پس از فروش محصولات فاراتل در سراسر کشور، وظیفه ارائه اطلاعات و آموزش های لازم به مشتریان جهت استفاده و بهره برداری صحیح محصولات خریداری شده، نصب و آماده نمودن بهره برداری از محصولات و همچنین ارائه سریع، دقیق، باکیفیت و گسترده خدمات نگهداری، پشتیبانی و احیاناً رفع مشکلات احتمالی محصولات پس از نصب را برعهده دارد.

برای بهره گیری از پشتیبانی  و خدمات پس از خرید فاراتل، می توانید با سازمان مهندسی خدمات پس از فروش یا هریک از نمایندگان خدمات  شرکت تماس بگیرید.

از جمله سرفصل های عملیاتی این حوزه را می توان موارد زیر دانست :

  1. ارائه خدمات پشتیبانی، سرویس و تعمیرات سریع (مدولار)
  2. تامین قطعات یدکی محصولات فروخته شده
  3. تامین قطعات و دستگاه‌های امانتی و رزرو در انبارهای منطقه ای سراسر کشور
  4. برگزاری دوره های آموزشی متنوع نصب، راه اندازی و تعمیر محصولات
  5. بازدیدها و بازرسی های فنی به منظور ارزیابی عملکرد
  6. انعقاد قرارداد سرویس و خدمات ادواری محصولات

پشتیبانی و خدمات حین  خرید :


واحدهایی همچون واحد مالی و واحدهای انبار توزیع شرکت فاراتل، متولی پشتیبانی و خدمات به مشتریان در هنگام خرید را بر عهده دارند. واحد های توزیع و تحویل، واحد های لجستیکی هستند که سعی نموده تا درکمترین فاصله ممکن زمانی، کالاهای خریداری شده را به مشتریان برسانند.


پشتیبانی و خدمات قبل از خرید :


متولی ارائه و تامین این نوع پشتیبانی، سازمان مهندسی فروش و بازاریابی فاراتل است. این سازمان با کمک از ساختار بسیار قوی خود علاوه بر ستاد مرکزی ، در شبکه سراسری عرضه محصولات فاراتل در سراسر کشور، وظیفه ارائه اطلاعات و آموزش های لازم به مشتریان جهت انتخاب بهترین کالای منطبق بر نیاز ایشان را بر عهده دارد تا بتواند بعنوان مشاوری امین و صادق، راهکارهای رفع مشکلات مشتریان را ارائه دهد.

اطلاع رسانی، آموزش، ترویج و مشاوره، ضمن اجرای فرآیندهای سفارش و خرید محصولات در سراسر کشور، ارکان حرکتی این سازمان می باشد.

برای بهره گیری از پشتیبانی  و خدمات قبل از خرید فاراتل، می توانید با سازمان مهندسی فروش و بازاریابی یا هریک از نمایندگان فروش شرکت تماس بگیرید.
 

 
UPS (یو پی اس)

Battery Cabinet (کابینت باتری)

Battery (باتری)

تجهیزات جانبی یو پی اس

نظام مديريت كيفيت
 
» SFR » SDC » Cadillac » DSS » VENUS » SBC48V » SBC96V » SBC240 » MAC » ابزارهای مدیریت یو پی اس » ITR (ترانس ايزوله) » MBS (تابلوی بای‌پس)  

STB (استابیلایزر)

AVR (ترانس اتوماتیك)

نرم افزار
 
» STB12000µ » STB25R » STB2000 » Farapower253 » AVR32F » AVR25C » AVR40 » DigiPower6 » فارا مانیتور » UPSwingPro for Windows » UPSwingPro for other os » UPSwingPro Netshut